مرکز پاورپوینت اکران

پاورپوینت مهندسی پاورپوینت پزشکی پاورپوینت انسانی پاورپوینت درسی پاورپوینت هنر پاورپوینت آموزشی پاورپوینت عمومی

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید فایل، داشتن سوال، پیشنهاد، انتقاد، مشاهده فایل انحصاری خود در فروشگاه و نیز سفارش ساخت پاورپوینت جدید، به شماره تلفن 09141594468 پیامک بزنید تا سریعا رسیدگی شود.

پاورپوینت تفكر مثبت - 17 اسلاید

پاورپوینت تفكر مثبت - 17 اسلاید

پاورپوینت تفكر مثبت

پاورپوینت تفكر مثبت

پاورپوینت تفكر مثبت

پاورپوینت تفكر مثبت

پاورپوینت تفكر مثبت

lضمير نا خودآگاه
lضمير ناخودآگاه يک کامپيوتر است که وروديهاي خود را از شش کانال دريافت مي کند . تمام اطلاعاتي که در هر لحظه انسان از طريق حواس پنجگانه خود دريافت مي کند , يک نسخه از آن نيز به ضمير ناخودآگاه مي رود. هم چنين در هر لحظه هر رشته فکري انسان و هر انديشه او يک نسخه اش به ضمير ناخودآگاه او منعکس مي شود و اين اطلاعات توسط ضمير ناخودآگاه پردازش مي شود و حاصل آن يک خروجي خواهد بود که باعث ساختن نظام باورها و شخصيت انسان مي شود و يا اينکه اين خروجي بر روحيه و فيزيولوژي بدن تاثير مي گذارد و يا اينکه در دنياي بيرون از انسان اثري را براي او پديد مي آورد .
lتصوير ذهني خوبي از خود بسازيد
lهر چقدر پس انداز خود را انباشته کنيد، به همان ميزان از حساب ذهنتان برداشت خواهيد کرد. همه ما پيش از به اجرا در آوردن برنامه هاي زندگيمان مدت ها آن را در ذهنمان پرورش مي دهيم و حتي چه بسا سال ها تصوير کاري را در ذهنمان نگه مي داريم تا شرايط موافق پيش آيد و آن را عملي سازيم.

پاورپوینت تفكر مثبت

پاورپوینت تفكر مثبت

lاغلب افراد مي پرسند: «بعد از آنکه درباره آرزو و هدف مورد نظرم فکر کردم، ديگر چه کار بايد بکنم» پاسخ بسيار ساده است. شما بايد تمام کارهايي را که براي تحقق آرمان خود لازم مي دانيد انجام دهيد. اين را بدانيد اعمال ما پاسخ و واکنش اتوماتيک تحرکات عميق روح و احساس و اعتقادات باطني ما مي باشد
lنتيجه گيري

    نبايد هيچ هراسي از بابت شکست، ورشکستگي، بيماري و غيره داشته باشيم. ما براي حل مشکلات  و مسائل زندگي خود بايد کار خود را به قدرت روحي و عقل خويش بسپاريم. بنابراين هر روزي که به مشکلي برخورديد، اين جمله را پيش از خواب با خود تکرار کنيد و آن را به ضمير باطن خويش بسپاريد: «من در نهايت آرامش به خواب مي روم. من اين کار را به عقل و خردم مي سپارم و خود او جواب را پيدا خواهد کرد.» پس از آن راحت  بخوابيد. هيچگاه با پيدا شدن کوچکترين مشکلي در زندگي نااميد نشويد.

متن فوق تنها قسمتی از پاورپوینت تفكر مثبت است؛

 

برای دانلود کل پاورپوینت تفكر مثبت از لینک زیر استفاده کنید:

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 16,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 20,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
tafakore_mosbat_2113423_6490.zip1.3 MB